Kompleksowa obsługa
budowy i remontu dachu

Kompleksowa obsługa
budowy i remontu dachu

Kompleksowa obsługa
budowy i remontu dachu

Kompleksowa obsługa
budowy i remontu dachu

Zapewniamy szybką i bezpłatną kalkulację kosztów a także transport własnymi środkami na terenie województwa dolnośląskiego, a przede wszystkim powiatu kłodzkiego.

Nasze materiały dostarczamy także na terenie całego kraju za pośrednictwem firmy spedycyjnej.

Gwarantujemy rewelacyjne ceny!
Zapraszamy Państwa do składania zapytań i zamówień!

SYSTEMY RYNNOWE

 • SYSTEM RYNNOWY OCYNKOWANY
  Systemy rynnowe OCYNKOWANE wykonane są z blachy o grubości 0,5 mm oraz 0,7 mm. Jest to tradycyjny system orynnowania w Polsce stosowany przez dekarzy od wielu lat. Jest to najbardziej popularny i najtańszy system rynnowy. Ich trwałość szacuje się na okres 10- 15 lat.

 

 • SYSTEM RYNNOWY TYTANOWO- CYNKOWY
  Systemy rynnowe TYTANOWO-CYNKOWE charakteryzują się wysoką jakością i trwałością. Tytan cynk jest jednym z najbardziej twardych stopów. Tytan cynk to stop cynku, tytanu i miedzi. Żywotność tytan – cynku jest kilkakrotnie większa niż z materiałów ocynkowanych. Jest to stop bardzo wysokiej jakości. Szacowana trwałość elementów systemu rynnowego tytanowo – cynkowego to 30-60 lat.

 

 • SYSTEM RYNNOWY MIEDZIANY
  Systemy rynnowe MIEDZIANE – miedź jest najszlachetniejsza, najwyższej jakości oraz trwałości stosowana do produkcji systemów rynnowych. Materiał ten cieszy się najdłuższą tradycją stosowania do odbioru wody z dachu. Obecnie bardzo ceniona przez klientów, ze względu na dużą żywotność. Nie ma konieczności odnawiania powłoki ochronnej, ponieważ tworzy się naturalna, samo odnawialna warstwa chroniąca – patyna. Szacowana trwałość elementów systemu rynnowego miedzianego to nawet 200 lat.

 

 • SYSTEM RYNNOWY POWLEKANY
  System rynnowe POWLEKANE wykonane z najwyższej jakości stali powlekanej, cechuje się wysoką trwałością . Użyto 4 warstwy ochronne , które zabezpieczają rynny przed czynnikami atmosferycznymi. Blacha dwustronnie cynkowana, pasowana oraz pokryta ochronną i elastyczną powłoką organiczną. Jej trwałość szacuje się około 25 lat.